Kategoriler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Audiocircle Oto Hoparlor

Audiocircle'ın sunduğu her seride, müzikseverlerin farklı zevklerine ve ihtiyaçlarına hitap eden özellikler bulunur. Stuttgart Line, dinamik performansıyla ön plana çıkarken, Frankfurt Line, kristal netliğindeki sesiyle dikkat çeker. Münih Line, güçlü baslarıyla; Hamburg Line, dengeli sesiyle; Berlin Line ise geniş frekans aralığıyla öne çıkar. Profesyonel Line, stüdyo kalitesindeki sesi aracınıza taşırken, IQ-line Tesla modeli, yenilikçi teknolojisiyle sınırları zorlar. Her biri, müziği her notada hissetmek isteyenler için ideal seçenekler sunar.

Audiocircle, müziğin en ince detaylarını bile hissedebilmeniz için özel olarak tasarlanmış oto ses sistemleri sunar. Almanya'da el yapımı olan bu sistemler, saf müzik tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Stuttgart, Frankfurt, Münih, Hamburg, Berlin ve Profesyonel Line serileri ile IQ Tesla modeli, her biri benzersiz akustik özelliklere sahip hoparlör, mid takımı ve subwoofer'dan oluşur. Bu ürünler, aracınızda unutulmaz bir ses deneyimi yaşamanız için yüksek kalitede malzemelerle ve üstün Alman mühendisliği ile üretilmiştir.

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

SPLHiFi olarak, Audiocircle'ın Türkiye distribütörüyüz ve bu üstün kaliteli ürünlerin satışı ile montajını yapmaktayız. Müşterilerimize sadece bir ses sistemi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyoruz. Aracınızda geçirdiğiniz her anı, Audiocircle ile özel kılmak için bizimle iletişime geçin. Müzik, hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır ve Audiocircle ile bu deneyimi en üst düzeyde yaşayın.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.