Kategoriler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Cadence Oto Ses Sistemi

Cadence oto ses sistemi, multimedya hoparlör, mid takımı, midrange, subwoofer, SPL subwoofer, 4 kanal amfi, 5 kanal amfi, midrange amfisi, mono amfi, SPL amfi, kablo kit ve dek çevirici gibi zengin ürün çeşitleriyle otomobilinizi bir konser salonuna çevirmeye hazır. SPLHifi firması olarak, Cadence'in yetkili servis, satış ve montaj bayii olarak hizmet veriyoruz. Ses sisteminizin her bir parçası önemli; ancak bunların uyum içinde çalışması ve aracınıza en uygun şekilde monte edilmesi gerekiyor. Bu noktada, alanında uzman ekibimizle yanınızdayız.

Mid takımından subwoofer'a, her bir ürün seçimi aracınızın akustik yapısına ve kişisel tercihlerinize göre değişiklik gösterir. Midrange hoparlörler, açık ve net orta frekans performansı sunarken, SPL subwoofer'lar derin ve güçlü baslar için idealdir. 4 ve 5 kanal amfiler, sisteminizi güçlendirirken, mono ve SPL amfiler ise özellikle subwoofer'larınız için tasarlanmıştır. Dek çevirici ve kablo kitleriyle, sisteminizin montajı sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü aksesuara sahibiz.

Her bir müşterimizin ihtiyacına özel çözümler sunmak, bizim için birincil önceliktir. Ses sisteminizin montajı ve ayarları konusunda endişelenmenize gerek yok; çünkü SPLHifi olarak, Cadence ürünlerinin yetkili servisi ve montaj bayii olarak tüm süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Aracınız için en iyi ses sistemini kurmak ve müziğin keyfini çıkarırken yolda geçirdiğiniz zamana değer katmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Müzik, yalnızca bir ses dalgası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Ve biz, bu yaşam tarzını en iyi şekilde deneyimlemeniz için buradayız.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.