Kategoriler

Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Hertz Spl Show Tweeter Dome Tweeter

Hertz markası, araç ses sistemleri konusunda kendini kanıtlamış bir markadır ve özellikle SPL (Sound Pressure Level) yarışmalarında tercih edilen üst düzey ürünleri ile öne çıkmaktadır. Hertz'in SPL Show serisinde yer alan tweeter dome tweeterlar, ST25, ST35 ve ST44 modelleri ile en üst seviye ses kalitesi sunmayı amaçlar. Bu ürünler, araç içindeki ses sisteminin performansını maksimize ederek, dinleyiciye benzersiz bir ses deneyimi sunar. SPL yarışmalarında yüksek performans göstermek isteyenler için bu tweeterlar, mükemmel bir seçimdir.

SPLHifi, Hertz markasının yetkili satış ve montaj bayisi olarak, bu üst düzey ürünlerin satışını ve profesyonel montajını sunmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışan SPLHifi, araç ses sistemlerinde en iyi performansı elde etmek isteyenler için ideal bir adres. Hertz SPL Show serisi tweeterlarının montajı, aracınızın ses sistemini bir sonraki seviyeye taşıyacak önemli bir adımdır.

Bu tweeter modelleri, araç ses sistemlerine derinlik ve netlik katmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek ses düzeylerinde bile kristal netliğinde bir ses sunar. Aracınızda müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız ve ses kalitesinden ödün vermek istemiyorsanız, Hertz SPL Show serisi tweeterlar yatırım yapmaya değer. SPLHifi ile Hertz'in bu üst düzey ürünlerine sahip olabilir ve araç ses sistemlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.